סלולר

דיווח: סמסונג תציג גירסה “רזה” לממשק המשתמש TouchWiz

האם סמסונג עומדת להציג בתערוכת MWC 2015 שתתקיים בברצלונה גירסה חדשה ורזה במיוחד לממשק המשתמש TouchWiz שתרוץ על מכשיר הדגל Galaxy S6? מקור המקורב לקוריאנית הגדולה צוטט באתר BusinessKorea ואמר כי “אנחנו מתכוונים להיפטר מפונקציות מיותרות, ולהפוך את ממשק המשתמש שלנו לרמה של הנקסוס 6”. במילים אחרות, סמסונג מחפשת להביא את ה-TouchWiz קרוב ככל הניתן לגירסת הסטוק המגיעה עם מכשירי הנקסוס, וככל הנראה האסימון נפל לה כאשר גוגל השיקה את הנקסוס 6 עם גירסת ה-Lollipop 5, והציגה איכויות ויעילות גבוהות במיוחד, בלי להתעסק בכל הפיצ’רים וצבעוניות המיותרת.

Samsung-Logo-2-630x420

ממשק המשתמש, כדוגמת TouchWiz של סמסונג, נועד בעבר לבדל את המותגים השונים, וכל יצרנית ניסתה להפתיע עם תכונות מתקדמות להקל על המשתמש. ברוב המקרים אותו ניסיון להביא להתאמה אישית מתקדמת גזל שטח אחסון רב, והפך את המכשיר לאיטי ומסורבל יותר. במילים אחרות, הרצון הטוב של היצרניות הפך לסיוט של המשתמשים. סקר שערך לאחרונה האתר phonearnea הצביע על כך ש-45 אחוזים מהמצביעים ציינו כי ה-TouchWiz גרם למכשיר שלהם לאיטיות בלתי נסבלת. סמסונג נראית כאילו היא בדרך הנכונה לטפל בביקורות הרבות שנשמעו כלפיה בשנים האחרונות, החל מחומרים מתקדמים ואיכותיים יותר, וכאמור עכשיו עם דיאטה חיונית מאוד לממשק המשתמש. אנחנו מקווים כי גם ליצרניות אחרות ייפול האסימון וכבר בשנה הקרובה נזכה לחוויה קרובה יותר לאנדרואיד טהור.

מקור: businesskorea.co.kr

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close