אפליקציות

אפליקציית VLC עבור משתמשי ה-iOS עושה קאמבק לחנות ה-AppStore בתחילת 2015

לאן לעזאזל נעלמה אפליקציית המדיה ה-VLC למשתמשי האייפון והאייפד? לפני מספר שנים, החלה דרכה אפליקציית ה-VLC דרך חנות האפליקציות הצד ג’ ה-Cydia, כאשר רק דרך פריצת המכשיר ניתן היה להתקין את האפליקציה. לאחר מכן, האפליקציה זכתה לאישור מצד אפל ואז זאת עלתה לחנות האפליקציות ה-AppStore. אפל, כמו שרק באפל לא אהבו את הרעיון כי האפליקציה מאפשרת למשתמש לצפות בכל פורמט של קובץ, כזה אשר איפשר למשתמש להזרים תכנים דרך האינטרנט מה שגרם להורדה של האפליקציה בשל הפרה של התנאי שימוש של חנות האפליקציות ה-AppStore.

vlc-iphone-ipad-appstore

לפני קצת יותר משנה החליטה חברת אפל לאפשר לאפליקציית ה-VLC לחזור אל חנות האפליקציות ה-AppStore, אך כאשר זאת חזרה במתכונת אחרת. לא ניתן להזרים תכנים דרך הרשת, אך כן ניתן להוסיף קבצים ישירות לאפליקציה דרך תוכנת ה-iTunes ואז זאת מנגנת כל קובץ וידאו או אודיו שהמתמש ירצה לנגן. אך לפתע בחודש ספטמבר האחרון “נעלמה” אפליקציית VLC מחנות האפליקציות מבלי שום הודעה או סיבה לכך. אך נראה כי היום (שלישי) אנו מקבלים עדכון לחזרת האפליקציה בחזרה לחנות האפליקציות ה-AppStore כבר בחודש הקרוב!

לא הוסבר למה האפליקציה ירדה מהחנות, אך על פי הודעת השחרור מדובר על צעד שעו המפתחים ללא נגיעה או הורדה מצד אפל עצמה. האפליקציה תעלה לחנות האפליקציות ה-AppStore עם תמיכה במכשירי האייפון 6 והאייפון 6 פלוס עם תמיכה מלאה במערכת ההפעלה ה-iOS 8. ואני לא יכול לחכות כבר. מדובר באחת אפליקציות הוידאו הטובות ביותר שקימות בחוץ עבור משתמשי ה-iOS.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close