טכנולוגיה ואינטרנט

עד 1000 מגה: פרטנר החלה בשיווק אינטרנט מהיר באמצעות סיבים אופטיים. החל מ-100 שקלים

חברת פרטנר הודיעה הבוקר על שיווק הדור הבא בתחום האנטרנט המהיר באמצעות סיבים אופטיים. החברה, שפורסת את תשתיות הסיבים בשנים האחרונות, יוצאת בהצעה אל משקי הבית וצפויה להביא אינטרנט במהירות של עד 1000 מגה (או 1 ג’יגה) במחיר ראשוני חסר תחרות של 100 שקלים בחודש (ספק + תשתית).

למי שלא יודע, הסיב האופטי מאפשר העברת אור מקצה אחד לאחר ומסוגל להעביר רוחבי פס ומידע רב למרחקים ארוכי טווח. הטכנולוגיה מאפשרת למשתמש הקצה לגלוש במהירות שיא עד 1000Mb ועד פי 10 מהמהירות המקובלת היום בישראל. לדוגמא תוכלו להוריד אלבום מוסיקה שלם בפחות משניה, סדרה שלמה באיכות HD בפחות מ 40 שניות, להעלות את כל התמונות של הטיול הגדול שלכם בפחות מ-3 דקות .

כמו כן, לאור השקת שירות הטלוויזיה של החברה המבוסס על האנטרנט, אין כל ספק שבהמשך תציע פרטנר טריפל או קוואטרו הכולל שימוש ברשת הסיבים החדשה, שיאפשר צפייה חלקה בטלוויזיה ללא הפרעות והזרמת תכנים באיכות גבוהה.

פרטנר, שכבר מפעילה במספר משקי בית את רשת Partner Fiber, מתכננת להכפיל את מספר המשתמשים הפעילים עד סוף השנה הנוכחית. החברה כבר פרסה סיב אופטי במספר ערים מרכזיות, ביניהן: אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע, הוד השרון, פתח תקווה, רמת גן וראש העין ומתכננת לפרוס עד סוף השנה גם בערים גבעתיים, באר יעקב, גבעת שמואל, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חולון, יבנה, נתניה ורמת השרון.

הראשונים שיצטרפו לשירות יוכלו להנות מהטבה זמנית לשנה הכוללת ספק + תשתית ב100 שקלים, כאשר לאחר שנה המחיר יעלה ל-210 שקלים. כמו כן יוצעו חבילות נוספות שתוכלו להתאים לכם במחירים של החל מ-99 שקלים לספק ותשתית.

ההצטרפות פתוחה עכשיו לכלל הלקוחות דרך אתר החברה

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close