אפליקציותטכנולוגיה ואינטרנט

דיווח: האם חברת אמזון בדרך להשיק שרות הודעות חדש?

סקר חדש שהזמין קבוצת משתמשים אשר עושים שימוש בשרותים של חברת אמזון, הפתיע רבים מהם שכלל לא ידעו דבר על נושא הסקר שהתבקשו לענות עליו. ״מה אתם חושבים על שרות ההודעות החדש שלנו Anytime?״.

נראה כי בחברת אמזון עובדים בימים אלו על שרות הודעות חדש אשר יגיע בתור אפליקציה לאייפון ואנדרואיד, אפשרות להתחבר דרך הדפדפן, או להתקין אותה על המחשב ווינדוס או מק. שרות ההודעות אשר יקרא Anytime, יאפשר למשתמשים לשלוח הודעות מאובטחות אחד לשני מבלי הצורך לעשות שימוש במספר הטלפון אלא רק על ידי שימוש בשם בלבד. לא ברור כיצד ומאיפה תשאוב אמזון את המידע וכיצד השרות עובד.

מקור תמונה: AFTV News

במספר מסכים שפורסמו השבוע מתוך הסקר עצמו, אנו לומדים לא מעט על שרות ההודעות החדש של חברת אמזון ה-Anytime. מלבד שליחת הודעות, ניתן יהיה ליצור קבוצות, ואף לעצב אותן בצבעים ולתת כינויים לחברים שלכם.

בנוסף, ניתן יהיה להוסיף לשיחות סטיקרים, אימוג׳ם ועיצובים נוספים כמו פילטרים לתמונות ווידאו. לא רק, ניתן יהיה לבצע שיחות אודיו ווידאו באיכות HD עם החברים והמשפחה ישירות מתוך האפליקציה.

הוכחה לכך שאכן עובדת אמזון על שרות הודעות חדש, הוא ה-Amazon Echo Show בעל מסך מגע שמאפשר למשתמש לבצע הזמנות מתוך אמזון ומספר פעולות על ידי שימוש בעוזרת הקולית אלכסה. בין האפשרויות, ניתן לבצע שיחות וידאו ואודיו ישירות מה-Echo Show לחבר על ידי שימוש באיש קשר. אנחנו לומדים מכך, שאמזון צפויה לשחרר את אפליקציית ההודעות החדשה שלה ה-Anytime ממש בקרוב.

מה אתם חושבים? יש מקום בשוק לאפליקציית הודעות חדשה? או ש-Whatsapp והפייסבוק מסנג׳ר תפסו את המקום בעולם?

מקור
AFTV News
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close