אינטרנטסלולר

OK Google: למה גוגל מפרסמת את שרות החיפוש באפליקציית ה-Google Search בניו יורק?

אנחנו שואלים את עצמו את אותה השאלה: למה גוגל מפרסמת את שרות החיפוש באפליקציית ה-Google Search בכל ארה״ב? שלטים, פרסומות בלא מעט מקומות, כאשר הלוגו של שרות החיפוש לצד הפקודה ״OK Google” אשר מפעילה את שרות החיפוש הקולי, החלו להופיע על גבי חנויות, אתרי היסטוריים ועוד.

אחד המקומות בעולם אותו פוקדים מיליוני אנשים מידי יום, אנחנו מדברים על העיר ניו יורק, אשר נהפכה בין לילה ונצבעה והשתלטה על ידי ענקית החברה גוגל, אשר מפרסמת את שרות החיפוש שלה באפליקציית החיפוש ה-Google Search לצד הפקודה הקולית ״OK Google” אשר מאפשרת למשתמש לחפש אחר ערכים ועוד. גוגל משתמשת במנוע החיפוש שלה על מנת לתת את התשובות לשאלות ואף מבצת מעט פקודות בסיסיות במכשירי האנדרואיד.

העיר ניו יורק אשר עברה מהפך בין לילה, הפכה למגרש המשחקים של חברת גוגל, אשר זאת משתמשת באתרים היסטוריים בחנויות על מנת לפרסם את שרות החיפוש באפליקציה ואף שימוש בפקודות קוליות. אז נכון, לגוגל עדיין אין עוזרת וירטואלית. אך האם רגע לפני שגוגל תכריז על מערכת ההפעלה ה-Android L ומכשירי הנקסוס 6 והנקסוס 9, האם נקבל גם עוזרת אישית מלאה? המשתמשים מבקשים ומבקשים מגוגל להוסיף אופציה שכזאת, אך היא פועלת באופן חלקי ומאוד בסיסי. הפקודות הקוליות מאוד בסיסיות ומאפשרות למשתמש לפתוח את המצלמה במצב צילום סטילס או וידאו, חיפוש אחר ערכים, קבלת עזרה, פתיחת אפליקציות, תזכורות ועוד. אך השרות של גוגל לוקה בחסר אל מול המתחרות, כמו אפל עם Siri ומיקרוסופט עם Cortana.

אנו רק יכולים לקוות שאותו קמפיין חדש שמציף את העיר ניו יורק זהו רק רמז דק לדברים אשר עליהם עובדת גוגל, או כי סתם בא לחברה להמשיך ולקדם את שרות החיפוש שלה? בנוסף, צפו בפרסומות החדשות של שרות החיפוש אותן פרסמנו לא מזמן.

מקור: Adweek

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close