סלולר

שעות להכרזה: מפעילה סינית טוענת כי ה-iPhone 6 יהיה עמיד למים ואבק

האם שעות ספורות לפני ההכרזה הרשמית חושפת מפעילת הסלולר הסינית China Mobile את מפרט האייפון 6 החדש? האתר G for Games מדווח כי המפעילה משחררת מידע לפיו דגם ה-4.7 אינץ' יגיע ברזולוציית מסך של 1134×750, מצלמה אחורית 8 מגה פיקסל, מצלמה קדמית 2.1 מגה פיקסל, עד 128GB נפח איחסון (בהתאם לדגם), ושימו לב: עמידות למים ואבק. קשה לדעת אם המידע המגיע מ-China Mobile אכן מהימן ומדוייק, או שהיא עוסקת כמו כל המפעילות האחרות במשחק הניחושים. חלק מהמפרט שהוזכר כבר נחשף בדיווחים קודמים, אבל זו הפעם הראשונה למעשה שמזכירים אפשרות של עמידות למים ואבק בדגם האייפון החדש.

iphone-6-r-1 (1)

באתר המפעילה הסינית נכתב בנוסף כי הפאבלט החדש, עם מסך 5.5 אינץ', יושק רשמית ב-19.9.14, ועל פי כל ההערכות מדובר בתאריך בו אפל תשיק גם את הדגם ה"קלאסי" עם מסך ה-4.7 אינץ'. לצערנו, China Mobile לא הוסיפה פרטים על הפאבלט, ויש הטוענים כי אפל תשיק בתחילת הדרך את הדגם הגדול בכמויות מוגבלות מאוד, ותתרכז יותר ב-iPhone 6 הרגיל. את כל התשובות נקבל היום (ג') במסיבת העיתונאים שתקיים אפל בשעה 20:00 שעון ישראל.

מקור: G for Games

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close