סלולר

תנסו משהו אחר: Oppo מציעה למחזיקי LG G2 את ממשק המשתמש ColorOS

ממשק המשתמש שהציגה LG במכשיר הדגל של השנה שעברה אמנם זכה למחמאות רבות (ובאופן טבעי גם ביקורות), ולכן יצרנית המכשירים הסינית Oppo רוצה לתת למשתמשי ה-G2 לנסות על מכשירם את ממשק המשתמש ColorOS. החברה פתחה לאחרונה באתר הבית עמוד ייעודי, דרכו יכולים מחזיקי ה-G2 להירשם להורדת גירסת הבטא של החברה, זאת במידה והם עומדים בכמה תנאים מוקדמים. ראשית, המכשיר חייב להיות מדגם LG D802, כלומר הדגם האירופאי (שנמכר גם בישראל), ובאופן טבעי הוא צריך להיות פתוח, כלומר עם רוט. שנית, על משתמשי הבטא להתחייב כי הם משתפים משובים עם Oppo לגבי כל באג או בעיה שמצאו במהלך השימוש, ודבר שלישי, התחייבות מצד המשתמש כי אין בכוונתו לשתף את הרום או רכיבים שלו עם אחרים.

LG G2招募海报3

אם אתם מעוניינים להיכנס לניסוי המעניין, כל שעליכם לעשות הוא להקליק על קישור המקור (הנמצא בסוף הכתבה). Oppo מבחינתה מציינת כי אין מספר מוגבל של משתמשים היכולים להירשם לגירסת הבטא, זאת עד ל-19 בספטמבר. החברה מבטיחה כי לאחר סיום הבדיקות וקבלת המשובים מהמשתמשים, “תבשל” גירסה סופית ותציע אותה לכל המשתמשים. בקהילת Oppo לא אהבו את הרעיון של החברה, ולאחר הפירסום החלו ביקורות רבות לפיהן היא מחפשת את הדרכים להגיע לאחרים, על חשבון התמקדמות בשיפור ועידכון מכשיריה.

מקור: Oppo

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close