Apple | אפלאייפד

WWDC 2017: אפל תציג אייפד פרו עם מסך 10.5 אינץ’ ללא שוליים וספיקר מבוסס סירי

בעוד פחות מחודש ימים, ואם להיות מדוייק – חברת אפל תערוך את האירוע השנתי שלה למפתחים ה-WWDC 2017 בתאריך ה-5 ביוני, בו יעלה מנכ”ל החברה טים קוק לבמה ויפתח את אירוע הפתיחה כמדי שנה, בו הוא יציג נתונים אודות מכירות, החנויות הפיזיות, חנות האפסטור ועוד. לאחר מכן, יפתח טים עם הצגת עדכוני מערכות ההפעלה החדשות ה-iOS 11 עבור מכשירי האייפון, אייפד והאייפוד טאץ’, ועבור מחשבי המק ה-macOS 13, עבור האפל טיוי ה-tvOS 11, וכמובן שלא נשכח את השעון החכם האפל וואטץ’ ה-watchOS 4.

כפי שפורסם כאן בבלעדיות ב-The Verifier, באפל עובדים על הוספת פיצ’רים חדשים למערכות ההפעלה שלה, עם iOS 11 אשר תכלול שיחות קבוצתיות ב-FaceTime, העוזרת הקולית סירי תהפוך לחכמה יותר וזאת לא תהיה תלויה רק בשרתי החברה ובפקודות שנקבעו מראש, זאת באמת תהפוך לעוזרת אישית ותדע ללמוד את המשתמש על ידי שימוש בטכנלוגית ה-Al. לא רק, באפל עובדים על הוספת פיצ’רים לכלל המערכות, כגון ה-tvOS 11 עבור האפל טיוי, הוספה של ריבוי משתמשים ותמונה בתוך תמונה. ולא רק, גם כאן סירי תהפוך לחכמה יותר וזאת תסונכרן בין הטלוויזיה לשעון, ומהשעון לאייפון, ומהאייפון למק וכן הלאה.

עוד נודע ל-The Verifier, כי מערכת ההפעלה ה-iOS 11 תקבל שינוי עיצובי כפי שזכינו לראות עם iOS 7 ו-iOS 10. באפל מתכוונים לשנות לא מעט דברים מוכרים במערכת ויראו לגמרי אחרת בגרסה הבאה, יש למה לחכות.

עד כאן לגבי התוכנה, ומה עם החומרה? אנו זוכים לאישור רישמי כי באפל אכן מתכוונים להציג חומרה חדשה \ ישנה. החברה תציג דגם חדש למשפחת האייפדים, אייפד פרו עם מסך בגודל 10.5 אינץ’ ללא שוליים. ובכך יהפוך להיות הטאבלט הראשון מסוגו בעולם. מה גם, כי באפל מתכוונים לתת למשתמשים אופציות חדשות שלא היו קיימות עד היום באייפדים, יחד עם שיחות קבוצתיות, באפל עובדים על הוספת פיצ’רים בלעדיים לאייפד בכדי להעיר את שוק הטאבלטים העולמי שהולך ויורד במהלך השנים האחרונות. עוד לא ברורים פרטים טכניים או הדלפה של האייפד פרו החדש, אך מה שברור הוא, כי באפל אכן מתכוונים להציג חומרה חדשה במהלך אירוע המפתחים השנתי ה-WWDC 2017.

ומה עם סירי וכל ההדלפות לאחרונה? האם השמועות על כך שעובדי החברה אכן בודקים ספיקר (רמקול) מבוסס סירי בביתם מזה מספר חודשים? אם ההדלפות אכן נכונות, אז עובדי החברה אכן בודקים בביתם ספיקר מבוסס העוזרת הקולית סירי בדומה לאלכסה של אמזון עם אקו וגוגל הום של חברת גוגל. באפל מבינים כי סירי צריכה לקבל בית משל עצמה ולא רק בתוך מכשירי האייפון, האפל טיוי, האפל וואטץ’ או מחשבי המק.

לאפל יש לא מעט תחרות בשוק כנגד אלכסה עם אקו של אמזון או גוגל הום של גוגל, ועכשיו שחברת מיקרוסופט אף היא מצטרפת אל החגיגה ומאפשרת למפתחים לעשות שימוש בקורטנה עם רמקולים ואפילו במקררים.

את כל התשובות אודות ההדלפות בנוגע לאייפד פרו 10.5′ אינץ’ וספיקר מבוסס סירי נקבל במהלך כנס המפתחים השנתי של חברת אפל ה-WWDC 2017 שיערך השנה בסן חוזה שבקליפורניה בתאריך ה-5 ביוני בשעה 10:00 שעון קליפורניה (20:00 שעון ישראל). אנו ב-The Verifier נעביר שידור חיי באתר עם כל העדכונים מתוך הכנס יחד עם החדשות החמות והצצה אל הגרסאות הבאות של iOS, tvOS, macOS ו-watchOS.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close