גיימינג ומציאות מדומה

אפל מרעננת את ה- Macbook Pro

אפל חגגה את 25 השנים למחשב ה- Notebook הראשון שלה, כשהציגה ריענון למחשבי המקבוק פרו, ובו זמנית הודיעה באופן סמוי על הפסקת הייצור של המקבוק איר.

מה חדש?
בצעד דרמטי, הודיעה אפל שהיא מורידה את כמות החיבורים במחשבים באופן משמעותי, ומשאיר אותו עם חיבורי USB-C בלבד. כלומר, כל חיבורי ה-USB, SD Card ואפילו חיבור ה Magsafe המשמש לטעינה, ירדו כלא היו, ואת כולם יחליפו חיבורי USB-C כסטנדרט. למי שצחק על הורדת חיבור האוזניות באייפון האחרון, במקרה הזה דווקא השאירו אותו.

עוד הוסיפה, בנוסף לשיפורי המהירות ובהירות המסך, "פס מגע" המחליף את שורת הכפתורים העליונה במחשבים. פס המגע יתחלף בהתאם לאפליקציה שתשהו בה ואמורה להוות פונקציונאליות נוספת וקלה יותר בעבודה היומיומית.  פס זה כמובן יחליף את הכפתורים הפיזיים הקיימים ולא יהיה בנוסף אליהם.
אפל הציגה שלושה מחשבים שונים הנבדלים במפרטם, כאשר הנמוך ביותר למעשה יחליף את המקבוק איר, שבצער רב לא יקבל גם את פס המגע, ויהיה מצוייד רק ב2 כניסות USB-C לעומת 4 בדגמים האחרים.

עוד הוסיפה אפל את חיישן הTouch ID הנפוץ במיוחד במכשירים הניידים שלה כמו האייפון והאייפד.

מפרטים ומחירים

macbook_comparison1

 

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. סלולרי: Google Pixel XL מחשב: Apple Macbook Pro