מדריכים

מדריך: כך תהפכו לבודקי תוכנה באפל; פותחת את תכנית הפיתוח של OS X לציבור הרחב

תמיד רציתם להתקין את מערכות ההפעלה לפני כולם, לדעת כיצד אפל בונה את המערכת ומה עומד מאחורי כל שלבי הפיתוח? אם אתם גיקים בנשמה אפל עולה שלב והחל מהיום מאפשרת לכל בעל מחשב Mac להרשם לתכנית הפיתוח של מערכת ההפעלה ה-OS X ולהתקין כבר עכשיו את גרסאות הפיתוח של עדכון ה-OS X 10.9.3.

התכנית החדשה מאפשרת לכל משתמש להרשם לתכנית הבדיקה של אפל ה-AppleSeeD, כאשר לאחר הרשמה קצרה ניתן יהיה לקבל קובץ אשר הופך את מחשב ה-Mac של המשתמש למצב של בדיקה. הכוונה, שלאחר התקנת העדכון מחשב ה-Mac יקבל עדכוני מערכת לדוגמא גרסאות פיתוח של מערכת ההפעלה ה-OS X ובעתיד הקרוב גם iTunes ו-Safari ועוד. אך כעת מאפשרת אפל להוריד גרסאות פיתוח בחינם של מערכת ההפעלה שלה ה-OS X, מה שהתאפשר רק לבעלי חשבון מפתחים להוריד ולהתקין את גרסאות הפיתוח בחינם. בעת הרשמה לתכנית המשתמש מתחייב לשמור על סודיות ה-Apple Confidential.

apple-osx-beta-sign-up-2

מדריך: כך תהפכו לבודקי תוכנה באפל

1. יש להכנס לקישור הבא ולהצטייד ב-Apple ID האישי: https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram
2. לאחר הכניסה עם ה-Apple ID, תתבקשו לחתום על הסכם סודיות. אנו ממליצים לקרוא על מנת להבין בעצם מה עומד בפניכם
3. לאחר החתימה על הסכם הסודיות תועברו למספר מסכים אשר יסבירו על תכנית הפיתוח של מערכת ההפעל ה-OS X, כאשר בסופה תקבלו להורדה כלי אשר יהפוך את מחשב ה-Mac לקבלת גרסאות פיתוח.

apple-osx-beta-sign-up-4

אפל פותחת את התכנית על מנת לאפשר לקהילת ה-Mac בעולם להחשף לגרסאות פיתוח לפני כולם, אך החברה גם מבקשת בכל שחרור של גרסת פיתוח להתרכז באזורים מסויימים אשר שם מבקשת החברה לבדוק את תקינותם. אז אם אתם גיקים ובעלי מחשבי Mac, הרשמו לתכנית עוד היום ואל תשכחו לדווח על באגים במערכת ההפעלה אם נמצאו כאלה, בהצלחה.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone 7 Plus מחשב: Apple Macbook Pro

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close