כללי1

ממשק ה-LG G3 הודלף בתמונות מסך חדשות; גם LG הולכת על עיצוב שטוח

עוד ועוד חברות הולכות ומשנות את ממשק העיצוב במערכות ההפעלה שלהן והופכות את העיצוב לשטוח, אחרי מיקרוסופט אפל סמסונג וגוגל, כעת גם LG מצטרפת לחגיגה ותשיק יחד עם מכשיר הדגל החדש שלה ה-LG G3 ממשק משתמש חדש ורענן עם עיצוב שטוח אשר הודלף במספר תמונות על ידי אתר Digital Trends.

lg-g3-gold-box lg-g3-leak

תמונות מסך חדשות שהודלפו מראות את ממשק המשתמש של מכשיר הדגל החדש של LG ה-G3. המכשיר החדש כך על פי ההדלפות יגיע עם מסך ברזולוציה של 2560×1440 (אישור לכך שיהיה מסך 2K). התמונות מסך שהודלפו מציגות את ממשק המשתמש הרענן עליו בונה LG את ה-G3, הממשק החדש יגיע עם פיצ’רים חדשים כמו ווידג’ט של מזג אוויר אשר יעדכן את המשתמש אם יהיה היום גשום ואם יש צורך במטריה ומעיל. בתמונות המסך ניתן לראות את השינוי העיצובי השטוח (Flat UI) וכיצד LG מנסה להעתיק מעט מ-iOS 7. כל העיצובים החדשים רק לי מזכירים קונספטים ישנים? צפו בתמונות.

גלריה: ממשק המשתמש ה-LG G3 הודלף בתמונות

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close