אפליקציות

הדפדפן SkyFire בדרך למכשיר ה-iPhone?

skyfire-logo

הדפדפן SkyFire בדרך למכשיר ה-iPhone?

לאחר חברת Opera, עכשיו מגיע התור של SkyFire, הדפדפן של חברת SkyFire מוצע כיום להורדה למכשירי המובייל בלבד [symbian ו-Windows Mobile].

הדפדפן של חברת SkyFire מציע תמיכה מלאה בתצוגה בתכני Flash, ובנוסף כעת תומך הדפדפן גם בטכנולוגית ה-Silverlight. הדפדפן מגיע עם תמיכה מלאה ללא צורך בהתקנת תוספים, מה שהופך את השימוש לקל יותר, הגלישה הופכת להיות דומה לדפדפן במחשב האישי שלנו.

לאחר התדהמה, בה חברת Apple החליטה לפתוח את שעריה ולאשר את הדפדפן Opera Mini 5 למערכת ה-iPhone OS, התעוררה גם חברת SkyFire והודיעה כי היא עובדת זמן רב על גרסא מותאמת עבור מערכת ההפעלה ה-iPhone OS, ומקווה כי חברת Apple תאשר את שימוש הדפדפן בחנות התוכנות.

הערכה מדוברת כי אם ויוגש הדפדפן SkyFire לחנות התוכנות ה-App Store של חברת Apple, סביר יהיה כי חברת SkyFire לא תוכל להצטרף לחגיגה, וזאת בשל כי הדפדפן יציע צפיה ושימוש בתכני Flash ללא צורך התקנת תוסף, אך לגבי Silverlight, שם דווקא חברת Apple כן מתכננת להיכנס.

חברת SkyFire מסרה בנוסף, כי היא מאחלת הצלחה לדפדפן של חברת Opera ב-iPhone.

 

כך כיום עובד הדפדפן SkyFire על מערכת ההפעלה ה-Symbia OS:

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close