אפליקציות

אפליקציית Facebook 6.9 עודכנה עבור מכשירי ה-iPhone וה-iPad; הורידו עכשיו!

כמה פעמים קרה לכם שנכנסתם לאפליקציה של פייסבוק באייפון וחיפשתם את הוידאו שהעלאתם לפייסבוק? לא תוכלו למצוא את הסרטונים או הוידאו שהעלאתם דרך האפליקציה או דרך הדפדפן במחשב, אבל לא עוד! פייסבוק שחררה עדכון לאפליקציה עבור משתמשי ה-iOS (אייפון ואייפד) ולראשונה היא כוללת את האפשרות לגשת אל אלבום הוידאו שלכם ולצפות בסרטונים בתוך האפליקציה.

ולא רק, פייסבוק מוסיפה פיצ'ר נוסף לעדכון ה-6.9 אשר מאפשר להסתיר סיפור סטטוס תמונה וידאו או אפילו קישור של אחד מהחברים שלכם או להסתיר את כל הפוסטים של אותו חבר. אותו פיצ'ר שקיים בגרסה השולחנית (דרך הדפדפן במחשב האישי) כעת כולל גם באפליקציית Facebook עבור מכשירי ה-iPhone וה-iPad.

Facebook 6.9 iOS

אומנם לא מדובר בעדכון גדול שכולל תיקוני באגים או שיפור בביצועים אלא כולל פיצ'רים חדשים מבורכים אשר משתמשים מזה זמן רב דורשים שיהיו זמינים גם באפליקציה ולא רק בגרסה השולחנית. פייסבוק כמובן עובדת בימים אלו על עדכון האפליקציה לגרסה 7.0 והיא לא עתידה לקבל עיצוב חדש אלא מספר שינויים ופיצ'רים חדשים. אין ספק כי פייסבוק מחכה לא מעט זמן לשחרר גרסה חדשה יציבה ומאוחדת החל מהעיצוב ועד לפיצ'רים לכלל הפלטפורמות וליישר קו עם השוני בין משתמשי ה-iOS ומשתמשי ה-Android.

ומה לגבי משתמשי האנדרואיד? פייסבוק תשחרר עדכון לאפליקציה שלה עבור משתמשי האנדרואיד בקרוב והיא תכלול את הפיצ'רים הנ"ל.

[label variation="label-important"]להורדה:[/label] אפליקציית Facebook 6.9 מחנות האפליקציות AppStore (חנות ישראלית) | (חנות אמריקאית)

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close