מחשבים

סמנו ביומנים אירוע האייפדים מתוארך ל22 באוקטובר

Apple-iPad-5-102על פי הדיווח של האתר Allthingsd אירוע האייפדים הקרוב של אפל יתחולל ב22 לאוקטובר בו אפל צפויה להשיק את שני מכשירי הטאבלט החדשים – הiPad 5 וה-iPad mini 2 אך סביר להניח כי אפל תכלול גם את הMac Pro ואת מערכת ההפעלה החדשה OS X Marvericks באירוע הזה ואולי אפילו תחשוף תאריך יציאה רשמי.

הiPad 5 צפוי לכלול שינוי עיצובי בדומה לאייפד מיני – כלומר הסרת הדפנות לאורך, האייפד 5 יהיה דק וקל יותר, בנוסף תשודרג המצלמה לזאת שכוללה בiPhone 5S כבר עכשיו והמעבד שבתוכו מבית אפל בטכנולוגיה 64-ביט A7. הiPad mini 2 צפוי לכלול מעבד A7 גם הוא, ומסך רטינה בעל רזולוציה חדה במיוחד וככל הנראה גם את פיצ'ר ה-TouchID.כמובן שכל אלו הן בגדר שמועות בלבד, ואין לאשר את הפרטים עד שאפל לא תכריז באירוע שלה על מכשירי האייפד החדשים.

 

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close