אינטרנט

כבר לא: גוגל הפסיקה את מכירת ה-Nexus 4 בארה"ב; ה-Nexus 5 בדרך?

מכירת מכשיר הדגל ה-Nexus 4 מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד של חברת גוגל כבר לא נמכר יותר בחנות ה-Google Play בארה"ב, החל מהיום (שלישי) משתמשים אשר יהיו מעוניינים לרכוש את מכשיר הדגל של החברה בארה"ב לא יוכלו לעשות זאת ישירות דרך גוגל עצמה וזאת לאור העבודה כי רק לפני פחות מחודש (אוגוסט) הכריזה החברה על הורדת מחיר מכשיר ה-Nexus 4 ב-100 דולר לכל דגם. הדגם הראשון שנעלם מהמדפים היה דגם ה-8GB שמחירו ירד ל-$199 דולר בלבד ואילו דגם ה-16GB ירד למחיר של $249 דולר בלבד, לאחר הורדת המחירים גוגל דווחה כי דגם ה-8GB כבר אינו קיים לרכישה וכי החברה אינה מתכוונת לחדש את המלאי, אך מהר מאוד אנחנו מגלים היום כי גם דגם ה-16GB אשר עד כה כן הוצע לרכישה אף הוא כבר אינו זמין לרכישה.

Nexus 4

גוגל עצמה עדיין לא אומרת מילה בעניין, אך נראה כי החברה הצליחה להוריד את המכשיר מהמדפים במהירות רבה לאחר הורדת המחיר ב-$100 דולר לדגם, דבר אשר איפשר לחברה למכור יותר יחידות של מכשיר הדגל שלה. אך אל נשלה את עצמנו הורדת המחירים הדרסטית היתה אך ורק בכדי להוריד את המכשיר מהמדפים מה שאיפשר לגוגל לעשות זאת והדבר מבשר על הכרזה על מכשיר הדגל החדש של החברה אשר כנראה יקרא Nexus 5. עוד לא ברור מתי גוגל תבחר להכריז על מכשיר הדגל החדש שלה ועל מערכת ההפעלה הבאה האנדרואיד Kit-Kat 4.4 אשר שמה נחשף רק לאחרונה, על פי השמועות גוגל צפויה לחשוף את מערכת ההפעלה הבאה שלה לצד מכשיר דגל נקסוס חדש בחודש הבא (אוקטובר).

שימו לב: כי מספר מכשירים אחרונים זמינים לרכישה בחנויות ה-Google Play מסביב לעולם, אך לא ניתן לרכוש את המכשיר יותר בחנות האמריקאית שם הוא כבר אינו זמין יותר לרכישה.

האם תשדרגו את מכשיר האנדרואיד הקיים שלכם באחד כמו ה-Nexus 5 או שתעדיפו להשאר עם מכשיר האנדרואיד הנוכחי שלכם? שתפו אותנו בתגובות!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close