סלולר

ענקית הסלולר T-Mobile חוסמת את החופשות לעובדים בתאריך ה-20 לספטמבר; נחשף תאריך ההשקה של ה-iPhone 5S וה-iPhone 5C?

ענקית חברת הסלולר בארה"ב T-Mobile הודיעה היום לעובדי החברה כי אינם יוכלו לקחת חופש בין התאריך ה-20 לספטמבר יום שישי עד לתאריך ה-22 לספטמבר יום ראשון. ידוע כאשר חברה סלולרית חוסמת את לוח החופשות לעובדים בתאריכים ספציפיים משהו גדול מתקרב, ה-20 לספטמבר הוא יום שישי יום בו אפל אוהבת להשתמש להשקת המוצרים שלה, על פי השמועות אפל מתכו לערוך אירוע בתאריך ה-10 לספטמבר 10 ימים קודם לכן, זמן שיאפשר למשתמשים לחכות למכשירי האייפון החדשים. אז האם תאריך ההשקה של מכשירי ה-iPhone 5S וה-iPhone 5C נחשף? האם אפל תחל את מכירת המכשירים כבר בתאריך ה-20 לספטמבר? על פי לוח חסימת החופשות של עובדי T-Mobile רוב הסיכויים שאכן כן.

חברת T-Mobile החלה למכור את מכשיר ה-iPhone 5 לאחרונה לאחר שנים ארוכות בהן חיכו המשתמשים לתמיכה מהרשת שהייתה חסרה לאורך השנים וכעת החברה תומכת בכל שרותי ה-iPhone 5 ובדגמי ה-iPhone הישנים יותר כמו ה-4 וה-4S. ולא רק, החברה הוסיפה תמיכה בכל אותם פיצ'רים אשר בעבר לא היו ניתנים לשימוש על גבי הרשת מכיוון שזאת לא היתה תומכת בתדרים או בהגדרות המכשיר. כעת T-Mobile מצטרפת לשאר החברות כמו AT&T, Verizon ו-Sprint ומציעה לרכישה את מכשיר ה-iPhone 5.

מקור: TimoNews

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close