מציאות מדומה

מציאות מדומה עם שלט: ה-Gear VR החדש מגיע עם בקר שליטה

אמנם MWC היא תערוכת GSM, אך אין זה אומר שרק מכשירי סלולר חדשים ייצאו ממנה. כך למשל הציגה סמסונג את הדור הבא בתחום המציאות המדומה – Gear VR החדש (לא 2) שיגיע עם בקר שליטה חדש.

משקפי המציאות המדומה הפופולריים של סמסונג היו בין הראשונים להנגיש את הטכנולוגיה לצרכן הפשוט מאחר ומחירם לא היה גבוה במיוחד, ולרוב הם הגיעו כחבילה אחת ברכישת מכשיר תואם.
עכשיו מביאה סמסונג למעשה את הדור השני למשקפי המציאות המדומה בשיתוף אוקולוס (Oculus), שלמעשה נראים זהים לדור הקודם, אך עם בקר שליטה חדש שעשוי להפוך את השימוש לחווייתי יותר.

עד היום, כל השליטה במשקפי המציאות המדומה של סמסונג, כגון דפדוף במכשיר וכניסה לאפליקציות, נעשתה על ידי שימוש במשטח מגע בצידי המשקפיים. עם בקר השליטה החדש, אותן פעולות יהפכו להיות קלות יותר ואינטגרליות יותר, שכן בקר החדש יאפשר לכם להצביע ביתר דיוק, לשלוט בווליום, לחזור חזרה ולמעשה לעשות הכל היישר מכף ידכם.

בקרי שליטה המתלווים למשקפי מציאות מדומה הם מאוד נפוצים, בעיקר במוצרים היקרים כמו HTC Vive שמגיעים למחיר של 800 דולרים, ואילו עכשיו ניתן לראות טרנד חדש בו גם המשקפיים הנגישים יותר מקבלים את אותן האפשרויות במחיר נגיש. כך למשל תוכלו למצוא את Google DayDream, משקפי מציאות המדומה שמגיעים גם הם עם בקר שליטה ובעלות של רק 69 דולרים.

המשקפיים החדשים של סמסונג יתמכו במכשירי Galaxy S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge. מאחר וטרם הושק ה-Galaxy S8 הוא ככל הנראה לא מוזכר אך יש סיכוי גדול מאוד שסמסונג לא תשאיר אותו מחוץ לתמונה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close