מחשבים

חברת HP חוזרת למשחק עם טאבלט ה-Slate מבוסס אנדרואיד עם מסך 7 אינץ’

HP Slate 7נראה כי לאחר הכישלון הנחרץ של חברת HP להשתלב עם מכשירי ה-Palm Pre מבוססי מערכת ההפעלה Web OS של HP לא הצליחה החברה להתברג בעולם המובייל והחליטה לסגור את הפרוייקט של מערכת ההפעלה והודיעה כי לא תשחרר מכשירים חדשים בעתיד אשר מבוססים על מערכת ההפעלה שלה ה-Web OS שנהפכה לקוד פתוח בעקבות זה. אך נראה כי הודעות לחוד והכרזות לחוד, החברה התאוששה על עצמה והיום הכריזה על טאבלט ה-Slate 7החדש אשר מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.1 ג’לי בין עם מסך בגודל 7 אינץ’ ברזולוציה 1024×600.

כאשר הטאבלט החדש על פי HP עמיד מפני אור חזק ושמש על המסך כך שניתן להסתכל מכל זווית וניתן יהיה לראות בברור את התוכן על גבי המסך גם באור חזק. טאבלט ה-7 Slate מגיע עם מעבד כפול ליבה ה-ARM Cortex A9 עם 1.6GHZ (החברה לא מדווחת על כמות הזיכרון RAM). ה-Slate 7 מגיע עם זיכרון פנימי של 8GB בלבד (אולי בעתיד החברה תשיק את הטאבלט עם נפח גדול יותר) אך החברה הוסיפה חריץ הרחבה של microSD מה שמאפשר הוספה של זיכרון ל-Slate 7.

HP חברה בדומה ל-HTC והוסיפה תמיכה ברמקולים של חברת Beats אך מנגד החיסרון ב-Slate 7 הוא דווקא המצלמה של הטאבלט אשר מגיע עם מצלמה בגב המכשיר באיכות 3MP בלבד ללא נורת פלאש, ואילו המצלמה הקדמית היא VGA. היינו מצפים מ-HP שחוזרת למשחק להשיק טאבלט עם חומרה חזקה יותר מאשר מצלמה באיכות של 3MP בלבד. ה-Slate 7 יגיע בצבעים אדום שחור ואפור.

HP הודיעה כי תשיק את ה-Slate 7 כבר בחודש אפריל הקרוב בארה”ב החל מ-$169 דולר עוד לא ידוע על מדינות נוספות בהן החברה תשיק את הטאבלט, אך אנחנו מקווים לראות אותו מושק בעוד מדינות ולראות כיצד HP מסתגלת לעולם החדש לאחר מספר שנים של תרדמת עמוקה. ה-Slate 7 הוא יכול להיות מתחרה אל שאר המיני טאבלטים כמו ה-Nexus 7 וה-iPad Mini ואל נשכח את ה-Galaxy Note 8 שהוכרז גם הוא היום. והכי חשוב, לראות את HP חוזרת למשחק עם מתחרה חדש.

אנחנו דווקא חושבים שהמחיר מוצדק וכלל לא יקר לטאבלט ה-Slate 7 מה שיכול לאפשר טאבלט במחיר שפוי עם מינימום חומרה מתאימה ומקווים לראות אותו מקבל עדכוני מערכת בעתיד.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close