אינטרנט

אכזבה: גוגל מבטלת את אירוע האנדרואיד ביום שני הקרוב

בהודעה שנשלחה לעיתונאים מוקדם יותר היום, הודיעה חברת גוגל שהיתה אמורה לערוך מחר (שני) את אירוע הגן הפתוח של אנדרואיד בוטל וזאת בשל סופת ההוריקן “סאנדי” אשר עושה את דרכה בשעות אלו אל החוף המזרחי אשר יפגע בעיר ניו יורק ובדיוק באותן שעון בהן גוגל היתה אמורה לערוך את האירוע.

בהודעה ששלחה לעיתונאים אמרה גוגל “אנחנו נאלצים לבטל את האירוע שתוכנן ליום שני הקרוב בעקבות ההוריקן “סאנדי”, אנחנו נודיע על התוכניות שלנו ברגע שנדע”. מדובר באכזבה לא קלה למשתמשי האנדרואיד שכבר המתינו לאירוע בנושא “הגן הפתוח” של אנדרואיד שמרמז על שחרור מכשיר ה-Nexus 4 ה-“LG Nexus” ועל טאבלט ה-Nexus 10 אשר הודלף אף הוא רגע לפני ההכרזה. עוד באירוע גוגל היתה צפויה להכריז על מערכת ההפעלה Andriod 4.2 אשר אף היא צפויה לכלול מספר פיצ’רים חדשים.

סופת ההוריקן סנדי שעושה את דרכה בשעות אלו לעיר ניו יורק עומדת לפגוע בעיר בעצמה של 120 קמ”ש וסופת גשמים מה שלא משאיר לגוגל ברירה אלא לבטל את האירוע, הסופה סנדי שהתחילה את דרכה בהוואי כבר גבתה את חייהם של 40 בני אדם ומאות פצועים.

אנחנו נודיע וכמובן נדווח בעת ההכרזה של התאריך החדש וכנראה גם במיקום חדש על אירוע ההכרזה של גוגל “הגן הפתוח”. בנוסף אנחנו נדווח על אירוע ההכרזה של מערכת ההפעלה Windows Phone 8 של מיקרוסופט בסן פרנסיסקו שם תכריז החברה על המערכת ועל הפיצ’רים הסופיים יחד עם השקת מערכת ההפעלה והמכשירים (נוקיה, HTC וסמסונג).

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close