פתחו יומנים: נוקיה תכריז על מכשירים נוספים ב-26 לפברואר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

רק לפני כמה ימים הושק מכשיר ה-Nokia 6, מכשיר האנדרואיד הראשון מבית נוקיה.
החברה, שדיווחה כי המכשיר יהיה זמין רק בסין בחודשים הקרובים, החלה לגלות סימנים למכשירים נוספים.

נוקיה 6 כבר לא רק בסין? מקור תמונה: יח”צ נוקיה

בפוסט בפייסבוק שהעלתה, הציגה החברה טיזר וידאו המציג את הנוקיה 6, כפי שנחשף בהשקה שהייתה רק לפני כמה ימים בסין, ומרמזת כי עדכונים נוספים צפויים להגיע מכיוונו כאשר הוסיפה החברה את המשפט “הכרזות נוספות צפויות להגיע ב26 לפברואר”, זמן קצר לפני תערוכת ה-GSM הגדולה בברצלונה – MWC2017.

על פי דיווחים, ייתכן והחברה מתכוונת להודיע על השקה גלובלית של מכשיר שוק הביניים-גבוה, אך ייתכן שאף מדובר במכשיר(ים) נוספים.

כפי שדיווחנו בעבר, נוקיה, באמצעות חברת HMD Global, שמה לעצמה מטרה לחזור לשוק הסמארטפונים בשנת 2017 ובשל כך צפויה להכריז על לא פחות משבעה מכשירים שונים.

יש למה לצפות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch