מחשבים

אחרי שנים ארוכות ללא שינוי: גרסה חדשה עבור מנהל המשימות התגלה ב-Windows 8

נראה שהסודות והשינויים ב-Windows 8 לא פוסקים, כעת אנו מגלים כי חברת Microsoft סוף סוף לאחר שנים רבות בהן החברה לא ביצעה כל שינוי במנהל המשימות, חושפת כעת שינוי משמעותי עבור מנהל המשימות.

השינוי התגלה דווקא בגרסה אשר הודלפה לרשת, Microsoft Windows 8 Build 7850, וזאת על ידי שינוי ועריכה של קבצי Registry.

Windows8TaskManager

נראה כי נעשה שינוי אדיר מאז שאנו מכירים את מנהל המשימות מ-Windows 98. נראה כי Windows 8 הולכת לבצע מהפכה למערכת. האם זה יהיה נכון? או שמה Windows 7 תשאר המלכה כפי שקרה עם Windows Xp? לשיפוטכם.

לאחר בדיקה של המנהל משימות החדש, נראה כי לא ניתן לסגור משימות או תוכנות אשר פתוחות ברקע, עוד לא דווח כיצד השינוי מתנהל בגרסאות מתקדמות יותר של המערכת. אמשיך לדווח על כך.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 6

  1. למה אי אפשר אבל במנהל המשימות החדש לסגור תוכניות מה אין את השורה תהליכים ? ושאלה יש במנהל המשימות החדש גם ביצועים ?

    1. מכיון שאתה מפעיל שרות שעדיין לא פעיל ולא פועל כראוי. המתן לגרסאות חדשות יותר אשר יודלפו

  2. אני מאמין שתיהיה אפשרות לסגור תהליכים (אחרת זה הכלי הכי לא שימושי שיש).
    פשוט עדיין לא שילבו את זה במערכת..
    וביצועים יש כלי אחר שקיים ב-7 (וכנראה גם ב8?) – Resource Monitor

    1. בוודאי שניתן לסגור תהליכים, אבל כאשר מפעילים את הגרסה החדשה, לא ניתן לסגור תהליכים. יש להמתין לגרסאות חדשות יותר אשר יודלפו על מנת שנוכל לבדוק את הגרסה החדשה!

Close