כללי1

בלעדי: חברת Pelephone מציגה: חבילות iSafe למכשיר ה-iPhone

440px-Pelephone-logo.svg

iSafe

 

בלעדי: חברת Pelephone מציגה: חבילות iSafe למכשיר ה-iPhone

כאשר מכשיר ה-iPhone הוצג לראשונה בישראל על ידי חברת Pelephone, הרוכשים נדהמו לגלות כי אין אחריות על כל נזק שיגרם למכשיר ה-iPhone מלבד תקלה חשמלית, כאן נכנסת האחריות של חברת Apple לשנה אחת בלבד, לאחר מכן, האחריות מבוטלת.

לאחר מספר חודשים מאז הושק מכשיר ה-iPhone בישראל, חברת Pelephone משיקה היום 2 חבילות עם אחריות למכשיר ה-iPhone העונות לשם “iSafe”.

החבילה הראשונה: iSafe Lite
בעלות של כ-50 ש”ח לחודש, תוכלו להנות מחבילת ה-iSafe Lite אשר כוללת ביטוח עבור מכשיר ה-iPhone, הביטוח כולל:
* שבר: כפתור שנשבר, מסך שנשבר, סדקים – לא כולל בעיות חשמל. – השתתפות עצמית כוללת בסכום של כ-400 ש”ח, ותקבלו מכשיר חדש מהדגם הנוכחי אשר היה ברשותכם.

החבילה השניה: iSafe Pro
בעלות של כ-70 ש”ח לחודש, תוכלו להנות מחבילת ה-iSafe Pro אשר כוללת את חבילת ה-iSafe Lite, ובנוסף:
* אובדן: במידה והמכשיר נגנב או אבד. – השתתפות עצמית של כ-1000 ש”ח, ותקבלו מכשיר חדש מהדגם שאבד או נגנב.
* טוטאלוסט: במידה וימצא כי המכשיר לא שמיש. – השתתפות עצמית של כ-950 ש”ח, ותקבלו מכשיר חדש מהדגם הנוכחי שלכם.

2 החבילות זמינות מהיום ועד לתאריך 16.05.2010, במידה ותהיו מעוניינים להרשם לאחת מחבילות ה-iSafe, תאלצו לגשת למרכז שרות אשר שם יבדק מכשיר ה-iPhone, ורק לאחר בדיקה, ובמידה והכל תקין, תוכלו להירשם לאחת מחבילות ה-iSafe.

כידוע, כיום חברת Apple נמצאת בתהליכי בניה של 2 מעבדות בישראל, הצפי לפתיחת המעבדות הוא 2011, ועד אז, חברות הסלולר יהיו מחוייבות לשלוח את המכשירים למעבדות בארופה, שם יתוקנו ויחזרו בחזרה לישראל. עד אז, לקוחות בעלי iPhone, יקבלו מכשיר חדש בעבור המכשיר התקול.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close