מחשבים

מסך הכניסה ב-Windows 8 נחשף, הגיע הזמן לשינוי

פרטים נוספים ממשיכים להגיע אלינו, זה התחיל בתור בדיחה של ה-1 באפריל, אך מהר מאוד התגלה כי מדובר באמת. עד כה, משתמשים ברחבי העולם בעלי אחת מגרסאות Windows 8 שברשותם, לא חשף את מסך הכניסה. אך נראה כי יש כאלה שלא יכולים להמתין ומוכנים לחשוף עוד פרטים על מנת לקבל קצת קוראים.

LogonUI

כפי שניתן לראות, המסך כניסה נהפך למעט יותר חי ממה שהיה עד היום. מעתה בעת נעילת המשתמש המסך הנ”ל יופיע ויתן לנו אינפורמציה של תאריך ושעה. כמו כן, ניתן לשנות את הרקע על ידי ההגדרות. כך שזה נהפך למעט יותר נעים.

נראה כי Microsoft ממשיכה ליישר קו במוצרים שלה, המסך כניסה ב-Windows 8 דומה מאוד בעיצובו ובפונט למערכת ההפעלה לסלולרים ה-Windows Phone 7. כמו כן ניתן לראות שהחברה משתמש בעיצוב ה-Metro הידוע שלה.

אנו ממשיכים להמתין להדלפת אחת הגרסאות לרשת, אך עדיין אין חדש אודות ההדלפה. מעתה זה עניין של זמן שאחת מהגרסאות תגיע לידיים הלא נכונות, והיא תודלף. בשלב ה-M3 עם מערכת ההפעלה Windows 7, זכינו להרבה הדלפות של גרסאות. נקווה שכך גם יהיה הפעם. נראה גם כי החברה מאבדת את השליטה, ועוד מידע זורם לרשת.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 4

  1. נו באמת…הכל טוב ויפה…אבל למה להקשות עלינו?! בסזה”כ כדי להיכנס למערכת צריך 3 מקשים שבד”כ משמשים במצב קשה במחשב…
    מייקרוסופט האלה…

    תודה רבה אבי על כל העידכונים 🙂

  2. נראה לא משהו האמת.
    המסך הזה יהיה רק כשעושים Lock או גם בהפעלה של המחשב כשנכנסים ליוזר מסויים?

  3. ממה שידוע לי, מדובר רק במסך נעילה. כפי שניתן לראות, זה אכן נראה כמו מסך הנעילה. סה״כ הוסיפו מעט אלמנטים, מה רע בכך?

Close