אפליקציות

בלעדי: הדפדפן Opera Mini 5 בעברית | אושר על ידי חברת Apple

red-approved[8]

 

בלעדי: Opera Mini 5 בעברית | אושר על ידי חברת Apple

כבר כולנו ראינו מה הולך להיות, כולנו היינו בטוחים כי חברת Apple לא תאשר את הדפדפן של חברת Opera Mini 5 עבור מכשירי הטאץ של חברת Apple.

הבלתי אפשרי קרה, חברת Apple אישרה לפני מספר שעות את הדפדפן של חברת Opera בחנות התוכנות ה-App Store.
הדפדפן זמין להורדה בחינם, משקלו כ-1.03MB, הדפדפן תומך ב-iPhone OS 3 ומעלה.

על פי התמונות והוידאו שפורסמו עד היום, עשו חשק אדיר להחליף את דפדפן ה-Safari של Apple המובנה במערכת ה-iPhone OS, בדפדפן של חברת Opera 5 Mini, אך לאחר שימוש במשך השעות האחרונות, התגלו דברים שונים לגמרי.
לאחר שימוש מאסיבי בגרסא החדשה, המהירות לא דומה לדפדפן ה-Safari, התצוגה מעט שונה, אך יש צורך להתרגל, יש אפשרויות נוספות שלא קיימות בדפדפן ה-Safari כגון: הגבלת טאבים פתוחים, בעת שדף אחד פתוח הוא ימשיך להיטען בעוד שאנו נפתח טאב חדש, ובו נטען עמוד נוסף וכן הלאה..

הדפדפן של Opera 5 Mini למערכת ההפעלה ה-iPhone OS דיי דומה לגרסאת המיני למכשירים אחרים כמו: נוקיה, אנדרוייד וכו’.. לא הופתעתי במיוחד, כגודל הציפיה, כגודל האכזבה. אני מקווה שחברת Opera תלמד להבטיח הבטחות ואכן כשמנסים להילחם על מקום בליבה של משתמשי ה-iPhone OS, הייתי מצפה להרבה יותר.

הדפדפן יחסית נוח ואפשרי לשימוש, אך מהר מאוד תמצאו את עצמכם חוזרים בחזרה ל-Safari.

תמונות מסך ראשונות מתוך Opera Mini 5 בעברית ב-iPhone OS 4 Beta:

IMG_0439IMG_0442IMG_0443

IMG_0444IMG_0445

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close