מציאות מדומה

לנובו מציגה משקפי מציאות מדומה במחיר נמוך משמעותית

זה רק עניין של זמן עד שתחום המציאות המדומה ייכנס יותר ויותר לחיינו.  הפעם זו Lenovo שמעוניינת גם היא להנגיש את הטכנולוגיה, ובמחיר די נוח.

Lenovo, בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט, הציגה את משקפי המציאות המדומה החדשים מביתה, אשר יהיו מבוססים על פלטפורמת המציאות הרבודה של מיקרוסופט. המערכת, אשר טרם נקראה בשם, תגיע עם שני מסכי OLED ברזולוציית 1440×1440, הגבוהה מזו של של Oculos Rift ו-HTC Vive (העומדים על 1080×1200), ובמשקל סופי של 350 גרם. שני נתונים אלה, בנוסף למחיר, הופכים את המערכת לאטרקטיבית ביותר ביחס למוצרים הקיימים בשוק.
כך לדוגמה, משקלם של HTC Vive עומד על 555 גרם ועלות של 800 דולרים, המערכת של לנובו, הנמדדת במשקל נמוך כמעט בחצי ועלות שעל פי לנובו תגיע בין 300-400 דולרים.

HTC Vive. מקור תמונה: יח"צ
HTC Vive. מקור תמונה: יח”צ

עוד לפי החברה, משקפי המציאות המדומה לא יגיעו עם עזרים נוספים ויסתמכו על אלה שייוצרו עבור הפלטפורמה של מיקרוסופט על ידי גורם שלישי.

כרגע עוד מוקדם להחליט האם המערכת הזו בהחלט תהווה תחרות והאם היא עומדת מול השחקניות המתחרות, שכן לנובו הציגה אבטיפוס לא פעיל ונתונים יבשים על הנייר.

מה איתכם? אתם כבר חלק מהמציאות המדומה? ספרו לנו מה הם משקפי המציאות המדומה האולטימטיביים עבורכם

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close