כללי1

מסתמן: אפל צפויה לשחרר את קושחת iOS 4.3.1 בעוד כשבועיים

לפני יותר מכשבועים, חברת אפל שחררה את גרסת קושחת ה-iOS 4.3, אשר כללה מספק חידושים ותיקונים לגרסאות קודמות. כגון, אפשרות שיתוף אינטרנט ויצירת נקודה חמה ב-Wifi, שיתוף תכנים דרך ה-Wifi עם תוכנת ה-iTunes, ועוד.

נראה כי הבעיות החלו לצוץ ב-iOS 4.3, משתמשים רבים החלו לדווח כי חיי הבטריה אינם כפי שהיו, מסך הבית נתקע פעמים רבות. וכמובן, נמצאו מספר באגים אשר גרמו למספר בעיות במכשיר הטאבלט החדש, ה-IPad 2.

כידוע, מכשיר הטאבלט, ה-IPad 2 נפרץ לשימוש בתוכנות צד ג’, הכוונה ל-Jailbreak. המפתח הידוע Comex עשה זאת שוב, והודיע כי ישחרר את הפריצה אחרי שחרור יציאת iOS 4.3.1, חברת אפל צפויה להשיב מלחמה ולסגור את חור האבטחה ולחסום את הפריצה.

להלן רשימת התיקונים אשר תכלול iOS 4.3.1:

* שינוי קושחת המודם של מכשירי ה-iPhone 3GS וה-IPad דור ראשון.
* תיקון בריחת זיכרון.
* תקון קריסת המסך.
* חסימת חור האבטחה בטאבל ה-iPad 2.

עוד לא ידוע אם הרשימה עדיין נכונה ומדוייקת, נאלץ להמתין לשחרור הגרסה על ידי אפל. אך שימו לב, מי שאינו מעוניין לאבד את אפשרות פריצת ה-Unlock וה-Jailbreak, יש להתרחק מהעדכונים, וכמובן – אל תשכחו לגבות חתימות ב-Cydia.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 4

  1. וודאי, לעת עתה יש לא לעדכן אלא אם אין לך בעיה לאבד את אפשרות ה-JB, עד אשר תשוחרר.

 1. * תיקון בריחת זיכרון.
  * תקון קריסת המסך.

  זה מה שחשוב, אבל לדעתי קריסה מתבצעת כאשר אין זיכרון Ram. לדוגמה, אם אני מדליק את הדפדפן 360 Browser שתומך בטאבים ואני פותח בערך 3 טאבים במקביל המסך קורס ואני יוצא מהתוכנה.

  איך אני יודע שזה זיכרון?

  כי יש אפליקציה של Monitor שאפשר לראות שכמה זיכרון נשאר לך כאשר אתה מדליק אפליקציות וכאשר מדליקים דפדפן וגולשים יותר מאתר אחד בו זמנית (ז”א עם טאבים”) הוא צורך יותר זכרון מה שגורם לקריסה.

  אני מתאר לעצמי שבאייפד 2 יש יותר זכרון והקריסות קורות הרבה פחות כי יכולת התמודדות היא גבוהה יותר אבל, זה חסרון משמעותי.

  מקווה שיהיה תיקון לזליגת זכרון באייפד 1

  1. אני חווה קריסות גם באייפון 4 לעיתים רחוקות, זה קורה כאשר אני משתמש בכמה אפליקציות שפתוחות ברקע. עד כה לא נתקלתי הקריסות מאז השידרוג. ולהזכיר המכשיר שלי לא פרוץ.

Close