כללי1

If You Don’t Have An iPhone, Well .. You Don’t Have An iPhone

חברת אפל שחררה 3 פרסומות חדשות עבור מכשיר ה-iPhone 4, ובהן היא מציינת, שאם אין לכם אייפון, אז פשוט אין לכם אייפון! החברה מציגה את חנות האפליקציות ה-AppStore, ה-iPod וחנות ה-iTunes. ואיך לא, גם חנות הספרים ה-iBooks.

צפייה מהנה:

If You Don’t Have An iPhone, Well .. You Don’t Have An iTunes, iBooks And The AppStore!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 5

 1. שייצאו קצת מהבועה שלהם, הם חושבים שהם הכי טוב בכל דבר שהם מוציאים,
  בטח חובבי התפוח מתלהבים מזה שהם קיבלו עכשיו את האפשרות לשתף את האינטרנט שלהם מהאייפון עם מכשירים נוספים…מה שהיה קיים כבר מזמן במכשירים אחרים….

  1. דני, בתור אחד שהיה עם מכשירי נוקיה רוב הזמן, ב-2007, קבלתי את האייפון דור 2, ומאז אני מכור! ברגע שאתה מתחיל עם עייפון, נורא קשה לחזור למכשירים שלא משתווים מבחינת תוכנה! אני לא מדבר על חומרה, למרות שהמצלמת 2 מגה פיקסל המסריחה שהייתה לי באייפון הראשון, מצלמת הרבה יותר טוב ואיכותי מהמצלמת 12 מגה פיקסל ב-N8 של נוקיה.

   אז לא היה שיתוף אינטרנט על ידי נקוה חמה, סו פאקינג וואט? גם אין פלאש בדפדפן! למדנו לחיות בלי פלאש, לא מרגיש לי בכלל חסר.

   התנסתי גם באנדרויד, התאכזבתי. התגובה, המגע, התוכנה, המערכת, לא משתווה ל-iOS. זה לא רק התפוח והיוקרה שהוא משדר, אלא גם התוכנה, הטאץ, התגובה, הדפדפן!!!

 2. מסכים איתך בעניין התוכנה, והמסך מגע הייחודי שנשאר מההתחלה לתמיד, ועניין המשחקים והתוכנות בכמויות אדירות שזמינים לאייפון, אבל מעבר לזה, המכשיר הזה מבחינת חומרה, תמיד היה מוגבל ולא הייתה השקה שלא איחרו לבוא אחריה הבעיות במכשירים…אני לא בא לריב איתך על מה יותר טוב, אני לא אחד מהפאנבויז לכיוון הזה או האחר, פשוט מציקה לי העובדה שאפל יודעת שהיא יכולה להמשיך ככה באותו הכיוון ולא לשפר, כי אנשים קונים, וקונים מעבר לכמויות שאפילו החברה מסוגלת לייצר…

 3. אתה אמרת בעצמך, החברה לא עומדת בייצור. ולגבי התקלות עם האייפון 4, על כך אי אפשר להתווכח.

Close