כללי1

ה-iPhone 4 הלבן חוזר למדפים החל מחודש הבא?

כאשר הוכרז ה-iPhone 4 ביוני 2010, סטיב ג’ובס מנכ”ל אפל הציג את המכשיר ב-2 צבעים, השחור והלבן. כידוע, הצבע הלבן הוא הסקסי מבין 2 הצבעים. רבים המתינו להקשת המכשיר והופתעו לגלות כי הצבע הלבן אינו זמין למכירה. לאחר המתנה של כ-3 חודשים, יצאה אפל בהודעה ואמרה כי ישנה בעיה עם ייצור דגם ה-iPhone 4 הלבן, ושהם עובדים מסביב לשעון על מנת לתקן את הבעיה, ולשחרר את הצבע הלבן למכירה.

בימים האחרונים יצאה ידיעה מתוך גורם בחברת אפל ואמר כי החברה מתכוונת להוציא את הדגם הלבן כבר בחודש הבא. ידיעות על כך פורסמו ברחבי הרשת, אך מהסתכלות על קבצי ה-iTunes 10.2 התגלה הדגם הלבן. כיום כאשר תחברו את מכשיר ה-iOS ל-iTunes, תתקבל תמונת תצוגה של המכשיר אשר חובר.

white_iphone_4_icons
בצדה הימני גרסת ה-GSM, ובצד שמאל גרסת ה-CDMA.

מי שכמובן כבר רכש לעצמו iPhone 4, ייאלץ להמתין כבר לדגם הבא, אלא אם כן בא לכן לבזבז עוד קצת כסף על הדגם הלבן. למרות שאם תחפשו טוב ב-Ebay, ניתן לרכוש את הכיסוי הלבן, אומנם המחירים סבירים, אך על מנת לעשות זאת לבדכם זאת עבודה מורכבת, כך שעליכם לשלם על לטכנאי אשר יחליף עבורכם את הכיסוי.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close