אינטרנט

לפני כולם: Faceook הוסיפה אפשרות של שליחת תגובה בלחיצה על מקש ה-Enter

תתכוננו להרבה ספאם, הרשת החברתית הגדולה בעולם Facebook, הוסיפה אפשרות חדשה הבוקר (שעור ישראל), מעתה על מנת לשלוח תגובה יש להקיש על מקש ה-Enter במקלדת. עד כה, על מנת לשלוח תגובה היה עלינו ללחוץ על מקש “הוסף תגובה:, אך מעתה, פייסבוק עומדת להפוך את החיים אומנם ליותר קלים, אך תהיו בטוחים שלא פעם ולא פעמיים בכדי לרדת שורה, תלחצו בלי כוונה ומתוך כוח ההרגל, על מקש ה-Enter, ובכך תשלחו את תגובתכם החלקית.

אך שימו לב, על מנת לרדת שורה יש ללחוץ על מקש ה-Shift (כאשר הוא לחוץ) ומבלי לשחרר, ואז על מקש ה-Enter, ובכך תוכלו לרדת שורה, מבלי שתגובתכם תשלח. כמובן, אל תשכחו ללחוץ על אנטר כאשר אתם מעוניינים לשלוח את תגובתכם.

Facebook-PressEnter

היכונו לתגובות המרובות על הקיר! ומבדיקה שנערכה, שליחת פוסט חדש על הקיר עדיין נעשת על ידי לחיצת “שתף”. מעניין כמה זמן יקח לפייסבוק להוסיף את פיצ’ר שליחת התגובה במקש האנטר, גם לשיתוף הפוסטים על הקיר.

עדכון 1: תודה לגולש יוגב כספי, מעתה ניתן גם לערוך את התגובות אשר פרסמתם. עוד לא ידוע כיצד זה ישפיע על התגובות,לאחר עריכת התגובה אין סימן על כך שהתגובה נערכה, והדבר יכול ליצור בעיות.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 4

  1. שימו לב שהוסיפו גם אופציה לערוך תגובות.
    ךלחיצה על איקס לא מוחקת תגובה אלא נותנת אפשרות לשנות אותה

    1. היי יוגב, תודה רבה על הטיפ. אך ניסיתי לעשות זאת והאפשרות היחידיה ששניתן לעשות זה למחוק תגובה.

Close