אינטרנט

שוב: הרשת החברתית Facebook מרעננת את העיצוב של דף הפרופיל עם גרסה חדשה ל-TimeLine

רק אמש (ב') סיימה הרשת החברתית פייסבוק את השדרוג של כלל המשתמשים לדף הפרופיל החדש ה-TimeLine אשר הוכרז בספטמבר שנה שעברה. דף הפרופיל החדש מאפשר למשתמשים לצפות במהלך כל שנות חייו של החבר בפייסבוק וזאת על ידי גלילה לאורך השנים (מהרגע שנרשם לפייסבוק, בשנה שנולד, סיים את הלימודים ואף התחתן) ניתן להוסיף ארועים במהלך השנים לדף הפרופיל בכדי שהחברים יוכלו לראות מתי היו ארועים חדשים בחיים שלנו.

אחרי ההנפקה לבורסה והחתונה הפרטית של מייסד ומנכ"ל הרשת החברתית מארק צוקרברג, היום (ג') החלה הרשת החברתית בבדיקה חדשה של דף הפרופיל ה-TimeLine עם עדכון חדש אשר מביא עיצוב מעט נקי יותר עם אפשרויות נוחות יותר עבור המשתמשים, וזאת לאחר התלונות הרבות שהמשתמשים העלו כי העיצוב החדש ודף הפרופיל ה-TimeLine לא נוח ולא רצו לעבור לעיצוב החדש.

האם פייסבוק בדרך הנכונה באמת להקשיב למשתמשים? את זה נדע רק בעתיד. עד אז פייסבוק ממשיכה לרשום לעצמה מיליונים של משתמשים מידי תקופה ובקרוב תחגוג פייסבוק את המיליארד משתמשים ברשת שלה.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close