כללי1

Pod2G מציג: פריצה לא קשורה (Jailbreak) עבור iOS 5.1 עם תמיכה ב-iPad 3 ב-iPhone 4S; עדכון: Pod2G הצליח לבצע את הפריצה גם על iOS 5.1.1

לאחר תקופה של כמה חודשים, הצליח Pod2G לפרוץ את מערכת ההפעלה בפריצה לא קשורה (Jailbreak) על גבי מכשיר ה-iPad 3. בחודשים האחרונים הציג Pod2G את מכשיר ה-iPhone 4 מריץ אף הוא את הפריצה הלא קשורה במערכת ההפעלה ה-iOS 5.1, כזכור אפל חסמה את חורי האבטחה שנמצאו בגרסאות קודמות (5 ו-5.0.1) אשר נוצלו על מנת לפרוץ את מכשירי ה-A4 (הכוונה ל-iPhone 4 ל-iPad 1 ל-iPod Touc 4G ומטה) ואת ה-iPhone 4S וה-iPad 2.

אם הכל ילך כשורה, Pod2G יבצע מספר בדיקות בקרוב ויראה אם יצליח לבצע את הפריצה גם על מערכת ההפעלה ה-iOS 5.1.1 אשר שוחררה לפני מספר ימים על מנת לתקן מספר באגים. אפל עצמה לא הצליחה לעלות על חורי האבטחה אשר מנוצלים על ידי המפתחים והקבוצות, וחלקם שומרים עוד מספר חורי אבטחה לניצול בעתיד וזאת על מנת לספק למשתמשים את הפריצה הלא קשורה בגרסאות עתידיות שאפל תשחרר.

עדכון: המפתח Pod2G פרסם לפני מספר דקות בחשבון ה-Twitter שלו כי הצליח לבצע את הפריצה הלא קשורה (Jailbreak) על ה-iPad 3 עם מערכת ההפעלה ה-iOS 5.1.1, עוד מדווח Pod2G כי הכל עבר בהצלחה ואין בעיות, אם כך הפריצה צפויה לצאת ממש בקרוב! אנו נמשיך לעדכן.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone 7 Plus מחשב: Apple Macbook Pro
Close