גילוי נאות – תוכניות שותפים

אנחנו ב-The Verifier משתדלים להביא לכם את החדשות הכי חמות, לצד הסיקורים שהכי מעניינים אתכם. מאחר וכל מפעילי האתר עושים זאת בהתנדבות ובאהבה לתחום, עלויות תחזוק האתר ממומנות מפרסומות משתנות וגם ממוצרים שייתכן ותוכלו למצוא בהם עניין. לחלקם אף נעשה סקירה כדי להקל על הבחירה אם לקנות או לא.

כל אותם המוצרים שאנו מביאים בפניכם, הינם חלק מ-"תוכנית שותפים" (Affiliate Program) אשר האתר לוקח בהם חלק. אותן תוכניות כוללות מספר אתרי קמעונאות גדולים ברשת, כדוגמת אמזון (Amazon), גירבסט (Gearbest) ועוד.

כחלק מאותן תוכניות שותפים, The Verifier מקבל אחוזים בודדים על כל מכירת מוצר המגיע דרך קישור ייעודי. כלומר, במידה ותבחרו להכנס לקישור שהצגנו ולרכוש מוצר, נקבל עמלה בהתאם לתנאי התוכנית. מדובר על סכומים זעומים אך משמעותיים לעלויות התפקוד השוטף של האתר.  כל מוצר הנכלל באחת התוכניות, יכלול את הקישור לעמוד זה.

חשוב לדעת: מחיר המוצר המוצג אינו תלוי בין אם נכנסתם דרך הקישור שלנו או בצורה עצמאית אל אתר הקניות והוא נשאר זהה. המחיר הסופי הוא כמובן זה שמופיע בקופה בעת הרכישה.
בנוסף, כל התנהלות מול אתר המכירה, אשר תקרה מחוץ לתחומי הדומיין www.TheVerifier.co.il, היא באחריותו הבלעדית של הגולש ובכפוף לתנאי השימוש באתר.

תודה על שיתוף הפעולה ואנחנו מאחלים לכם המשך חוויית גלישה מהנה.