עונים על סקר השקת האתר ויכולים לזכות ב- Chromecast

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

לרגל השנה האזרחית החדשה אנחנו נרגשים להשיק את האתר עם סקר ציפיות לשנה הקרובה, כדי לתת לכם את החדשות הטובות, המעניינות והצצות בלעדיות בתחומים הטכנולוגים השונים.
כדי לעשות זאת, נצטרך את עזרתכם בלומר לנו מה אתם הייתם רוצים לראות באתר.

 

האם זה יותר חדשות על השקות מכשירים וזמינותם? או שדווקא תרצו לראות יותר סקירות של מוצרים חדשים? או שאתם בכלל משקיעים בפיתוחים מעניינים ורוצים שנאתר עבורכם את הדברים החמים ביותר עבור הכסף שלכם? ובאיזה תחום בכלל?

 

טכנולוגיה היא מושג נרחב במיוחד וכל אחד מתעניין בתחום אחר, אז תצביעו ותשפיעו כדי שנוכל לעשות יותר עבורכם. ואם זה לא מספיק ממריץ, אנחנו מחלקים לא פחות מ-3 כרומקאסטים צבעוניים לשלושה בעלי מזל שימלאו את הסקר.

[/vc_column_text][vc_single_image image="538" img_size="medium" alignment="center" style="vc_box_rounded" css_animation="fadeIn"][vc_column_text]

אז כדי להכנס להגרלת הכרומקאסטים, פשוט ענו על הסקר והשאירו רק שם מלא, שתפו את הפוסט ועשו לנו לייק לעמוד בפייסבוק
(במיוחד בגלל ששם נפרסם את שמות הזוכים) – ואתם בפנים!

[fb_button] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/3"][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_btn title="למעבר לסקר" style="3d" shape="square" align="center" i_icon_fontawesome="fa fa-angle-double-left" css_animation="fadeInDown" add_icon="true"][/vc_column][vc_column width="1/3"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/3"][/vc_column][vc_column width="1/3"][/vc_column][vc_column width="1/3"][/vc_column][/vc_row]