חברת LG מעניקה שנת אחריות נוספת למחזיקי ה-LG G6; לעת עתה רק בארה״ב

786

לרוב מומלץ לרכוש את מכשיר הסמארטפון שלכם בארץ בה אתם מתגוררים, בין אם מדובר במשווק מורשה או ישירות מהייצרן. לגבי המחיר, זאת כבר שאלה אחרת. אך האם רכשתם את מכשיר הדגל האחרון של חברת LG את ה-G6 בשלושה חודשים האחרונים בארה״ב ולא בישראל? אם כן, החברה לראשונה מציעה שנת אחריות ייצרן נוספת בחינם, בתוספת לשנת האחריות המקובלת. בסה״כ מדובר בשנתיים אחריות ייצרן עבור מכשיר ה-LG G6. כאמור, תוספת אחריות הייצרן היא עבור הרוכשים בארה״ב בלבד בשלב זה. עוד לא ברור מתי והאם בכלל נזכה לקבל את שנת האחריות הנוספת בישראל, והאם מדובר במהלך שיווקי בארה״ב בלבד, או שנזכה לראות את אותו המהלך גם במדינות נוספות, ובתקווה גם בישראל.

הביצועים בשמיים והחומרה מתקדמת עם עיצוב חדש ומסך ללא שוליים למכשיר הדגל, הביאה את LG צעד אחד קדימה אל מול הייצרניות האחרות בשוק הסמארטפונים. על פי סקר שנערך בקרב משתמשי ה-G6, המשתמשים מאוד מרוצים עד כה מגודל המסך, העיצוב החדש, והוספה של פיצ׳רים חדשים למכשיר הדגל של החברה.

סדרת מכשירי ה-G ידעו עליות ומורדות, ממכשירים אשר שובקים חיים ותביעה יצוגית בישראל שהביאה לפיצוי של המשתמשים. אך נראה כי ב-LG למדו מטעויות, ונראה כי עד כה, ה-G6 אינו סובל מבעיות בייצור. עד כה, דווקא הרוכשים די מאושרים. בשונה מייצרניות אחרות בשוק שהחליטו לעשות שימוש במעבד ה-Snapdragon 835, ב-LG דווקא החליטו להשיק את מכשיר הדגל כמה שיותר מוקדם, ולכן נעשה שימוש במעבד ה-Snapdragon 821. על פי השמועות, אנו צפויים לקבל 2 מכשירי דגל עוד השנה ה-LG V30 וה-LG G7.

שתפו אותנו בתגובות, אם היתה האפשרות לקבל שנת אחריות נוספת בישראל עבוד מכשיר ה-LG G6, האם זה היה שיקול עבורכם לרכוש את המכשיר? 

מקור LG G6 אחריות

תגובות

X